ben bir küçük cezveyim

köşe bucak gezmeyim

Perşembe, Ağustos 18, 2005


floating market Posted by Picasa

4 Comments:

At 18/8/05 19:29, Blogger zekiyee said...

yuppii benim de artık bir resmim var.
görüldüğü üzere yüzen çarşı

 
At 18/8/05 20:12, Blogger salep said...

gezmek, değişik yerler görmek ne kadar güzel... bir kere insan tadını aldı mı hep gezinmek istiyor. uçaklara binip binlerce kilometre gitmek, ayy bizim havaalanımız çok daha modern demek :), şehri ilk kez gördüğümde ağız bir karış açık etrafı incelemek, ilk defa gördüğün adını bilmediğin meyvalardan yemek, anlamadığın dillerde bıdır bıdır konuşan insanlar arasında kendini kaybetmek, ayakların şişene kadar sokaklarda yürümek, garip adetler, gelenekler öğrenmek, onda biri fiyatına pazarlık etmek, sürekli fotoğraf çekmek, kaldığın otelden sabunlar, asla kullanmayacağın shower cap'ler aşırmak, dönüşte memleketi özlemek, uçaktan inince saat gecenin kaçı olursa olsun duty free'de parfümler, makyaj malzemeleri arasında kaybolmak, eve dönüp yastığa başını koyduğunda görülecek yerler listesine bir tik daha atıp listenin sonuna yenilerini eklemek...

 
At 18/8/05 20:46, Blogger Koyubeyaz said...

Merakimdan bu saatte evden girip baktim resim varmi diye. Aslansin Doktor Hanimcim eline saglik. Ve su degisik yerler gormek fikri benide cezbediyor birgun umarim bende gideblirim.

 
At 19/8/05 19:10, Blogger zekiyee said...

salep ne güzel anlatmışsın. malezya havaalanı çok işlek değildi ama bayağı büyük. tren de o yüzden var.
koyubeyaz her güzellik bir arada olmuyor. sen önce bebeğini doğur ve büyüt ondan sonra İnşallah. biz bizim evli kızlara böyle diyoruz.

 

Yorum Gönder

<< Home